ما را در فیسبوک دنبال کنید.
آگهی
از فیلمهای پرفروش تابستان کدامیک را دیده اید؟
 
PDF
نوشته شده توسط ثمین ضیایی - چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۱

فنگ شویی یک سری روش های غیر قابل اجرا و سخت نیست. بسیاری از دستورالعمل هلی فنگ شویی بسیار ساده هستند و تغییراتی را شامل می شوند که با انجام آنها می توان به تعادل و آرامش دست یافت. در این مطلب با تعدادی از این روش ها آشنا می شوید.

استفاده از چراغ ها:

نور چراغ ها تداعی کننده نور خورشید هستند آنها می توانند حالت سرزنده روز را شکلی پایدارتر بدهند. بطور کلی همانطور که پیش از این گفته شد، تمام وسایل روش کننده مثل چراغ، لوستر، شمع و آباژور نمادی از آتش هستند و نیروی ینگ را نمایندگی می کنند . نور به جریان انداختن انرژی چی کمک می کند و فضا را از حالت رکود خارج می کند.

استفاده از آیینه:

آینه خصوصا در ابعاد بزرگ با عمق بخشیدن به محیط آن را بزرگ تر نشان میدهد. همچنین انرزی چی را به جریان می اندازد و از طرف دیگر وقتی آیینه را در مقابل یکی ار نماد های فنگ شویی قرار می دهبم اثر آن را دوچندان می کنیم.

حیوانات، گیاهان و آکواریوم

بسیاری از مردم از حیوانات یا ماهی ها و گیاهان در خانه نگهداری می کنند. این کار علاوه بر آنکه برای آنها احساس امنیت فراهم می کند به گسترش انرژی کمک می کنند. گیاهان به جذب اکسیژن و دفع دی اکسید کربن کمک می کنند و باعث افزایش میل به حیات می شوند.

استفاده از نواهای مورد علاقه

موسیقی به تعادل کمک می کند و همین امر گردش انرژی را افزابش می دهد. موسیقی که یکی از نمایندگان ینگ است خانه را از حالت سکون خارج می کند.

استفاده از بو ها:

امروزه رایحه درمانی ثابت کرده که بوهای مختلف در مغز انسان اثرات مختلف به جا می گذارد. عود، شمع های معطر، روغنهای عطری و غیره بسته به بویی که ساطع می کنند اثری خاص بر ما می گذارند. بعضی بوها فرد را هیجانزده می کنند، گروهی دیگر آرامش بخش هستند و برخی به درمان مشکلات جنسی کمک می کنند.

استفاده از تصاویر

عکس های نیز به نوبه خود در فنگ شویی بسیار مهم هستند و بر زندگی افراد تاثیرات مهمی به جا می گذارند. تصویر مراسم ازدواج به زوج ها عشق و اتحادشان را یادآوری میکند، تصاویر مذهبی میل به احساس امنیت و ابعاد روحانی را نمایندگی می کند و قاب مدارک تحصیلی میل موفقیت و پیشرفت را  نشان می دهد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اضافه کردن نظر


 
آگهی