ما را در فیسبوک دنبال کنید.
آگهی
شبکه اجتماعی مورد علاقه شما کدام است؟
 
 • ماسک مو طبیعی
  من موهام چه قبل رنگ کردن و چه بعد از رنگ کردنریزش داشته که الان بیشتر ...
 • درمان های خانگی برای جای جوش
  یه پیشنهاد دارم من چند سال پیش صورتم جوش میزد واسه شب نامزدیم که رفته ...
 • ختنه دختران
  من در لرستان زندگی میکنم اصلا اینجا همچین چیزی نیست
 • نگهداری از بن سای
  سلام من یک هفته است که یک بن سای کادو گرفتم حدودا یک روز در میان آبیار...
 • آش دندونی
  سلام، خوش بحالتون، من و همسرم 10 ساله ازدواج کردیم، بچه نداریم،،، الان...
PDF
نوشته شده توسط لادیز - دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۲

گابریلا ایسلر، نماینده ونزوئلا در مسابقه انتخاب "دختر شایسته جهان" در سال ۲۰۱۳ از میان ۸۵ رقابت‌کننده توانست مقام اول را کسب کند و تاج این مسابقات را بر سر بگذارد. او ۲۵ سال دارد و مجری یک شبکه تلویزیونی است.

مسابقات دختر شایسته جهان (Miss Universe) امسال برای اولین بار در شهر مسکو برگزار شد و گابریلا ایسلر، نماینده ۲۵ ساله ونزوئلا، توانست با کنار گذاشتن رقیبان تاج این مسابقات را بر سر بگذارد. این تاج که در آن هزار قطعه جواهر به کار رفته و ۹۰ هزار یورو قیمت دارد، توسط برنده دور پیش از کشور آمریکا، بر سر وی گذاشته شد.

گابریلا ایسلر همچنین ۲۵۰ هزار دلار به عنوان جایزه نفر اول دریافت کرده و آپارتمانی در شهر نیویورک نیز به مدت یک سال برای اقامت در اختیار وی گذاشته می‌شود. البته "دختر شایسته جهان" موظف است در تمام مراسم خیریه در سراسر جهان شرکت کند.

این دوره از رقابت‌ها البته بدون حاشیه هم نبود. اندی کوهن، مجری و تهیه‌کننده همجنس‌گرای آمریکایی که پیش‌تر قرار بود اجرای این مسابقه را بر عهده بگیرد، به دلیل اعتراض به قوانین ضد همجنس‌گرایی در روسیه، از سفر به این کشور و اجرای این مسابقه در کنار ملانی براون، خواننده گروه اسپایس گرلز، انصراف داد.

توماس رابرتس، دیگر مجری همجنس‌گرای آمریکایی، اما به جای اندی کوهن این وظیفه را عهده‌دار شد. وی به شدت از آزار و اذیت همجنس‌گرایان توسط دولت در روسیه انتقاد کرد و برای نشان دادن اعتراض خود، همراه با شریک زندگی‌اش به مسکو سفر کرده و هر دو بر فرش قرمز این مسابقه قدم گذاشتند.

هیئت داوران این مسابقه به سرپرستی استیون تیلور، خواننده گروه راک ایروسمیت، در ابتدا ۱۶ شرکت‌کننده را انتخاب کرده که در نهایت از این تعداد پنج نفر، نماینده‌های ونزوئلا، اکوادور، اسپانیا، فیلیپین و برزیل به مرحله نهایی راه یافتند.

مسابقه دختر شایسته جهان (Miss Universe) در سال ۱۹۵۲ با حمایت دونالد ترامپ، میلیاردر آمریکایی، یک سال پس از به راه افتادن مسابقه دختر شایسته جهان(Miss World)‌ به راه افتاد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اضافه کردن نظر


 
آگهی