به جای آبمیوه …

آب طعم دار بنوشید!

همه ما از مضرات نوشابه های گازدار آگاهی داریم، اما حتی نوشیدن آبمیوه بدون شکر میزان قند را با نرخ 120 کالری به ازای هر فنجان افزایش می دهد، اما اگر شما عاشق آبمیوه هستید، ممکن است دشوار باشد که بتوانید به سرعت آب را جایگزین آن کنید، می توانید کمی هندوانه و نعنا را به آب خود اضافه کنید تا کمی طعم و لطافت شیرین را  تقریبا بدون کالری دریافت کنید.

به جای پاستا …

پاستای کدو بخورید!

چه کسی پاستا را دوست ندارد؟ اما هنگامی که پاستای شما حدود 400 کالری در یک ظرف کوچک دارد (حتی قبل از سس!) می توانید احساس گناه در مورد خوردن آن را داشته باشید، نیمی از ماکارونی را با یک فنجان کدو سبز که به شکل پاستا برش داده شده است، جایگزین کنید، شما همچنان از طعم پاستا لذت می برید، اما تقریبا نیمی از کالری آن را دریافت می کنید، زیرا این فنجان کدو سبز فقط 30 کالری دارد.

به جای برنج …

از برنج گل کلم استفاده کنید!

اگر هنوز درباره برنج گل کلم چیزی نشنیده اید، آن را واقعا از دست داده اید، این دستورالعمل ساده جایگزینی فوق العاده  و کم کالری برای برنج سفید است که حدود 250 کالری را برای شما تنظیم می کند، فقط یک عدد گل کلم را در یک ظرف غذا خرد کنید، سپس با کمی آب یا روغن بپزید تا نرم شود،  از آن به جای برنج در زیر گوشت یا ماهی استفاده کنید، گل کلم همان بافت برنج را دارا می باشد اما فقط حدود 30 کالری به ازای هر فنجان دارد.